Keçid linkləri

2016, 10 Dekabr, şənbə, Bakı vaxtı 16:58

►Hakim Yeni Azərbaycan Partiyası noyabrın 1-də keçiriləcək parlament seçkisinə aşağıdakı siyahı ilə gedir:

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Talıbov Vasif Yusif oğlu

2 saylı Şərur seçki dairəsi

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

İbrahimov Eldar Rza oğlu

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Əlizadə Aysel İsmayıl qızı

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Samirə Yaşar qızı

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Əliyeva Mehriban Arif qızı

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Aslanov Bayram Mirazim oğlu

Buna da bax: Emin Ağalarov: "Mənim və Leylanın bütün..." [Video]

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

İbrahimov Xıdır Mənsum oğlu

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Əhmədova Lalə Kərim qızı

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

İsmayılov İsmayıl Mübariz oğlu

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Əsədov İbrahim Namizəd oğlu

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Hacıyev Rahib Səfəralı oğlu

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Novruzov Elşad Mirzəli oğlu

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Qədirov Kamran Dursun oğlu

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Cabbarova Xatirə Qılman qızı

29 saylı Səbail seçki dairəsi

Hacıyev Şəmsəddin Hümbət oğlu

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Abidova Zərnişan Heybət qızı

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Abıyev Ağacan Qulam oğlu

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

Buna da bax: "Vətəndaş cəmiyyəti tezliklə son nəfəsini verəcək”

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

İbrahimov Calal Ağarza oğlu

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Ağrılı Aliyə Reyman qızı

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Abdullayeva Leyla Arif qızı

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi

Babayev Muxtar Bahadur oğlu

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Əsgərov Nurlan Bəşir oğlu

45 saylı Abşeron seçki dairəsi

Əsədov Oqtay Sabir oğlu

46 saylı Şirvan seçki dairəsi

Nəbiyev Paşa Sədi oğlu

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

48 saylı Yevlax seçki dairəsi

Məmmədov İlham Kazım oğlu

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi

Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

51 saylı Qusar seçki dairəsi

Badamov Azər Camal oğlu

52 saylı Quba seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

Buna da bax: Hökumət idman xərclərini 2 dəfə artırdı [infoqrafika]

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi

Abramov Yevda Sasunoviç

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

Səlimov Eldəniz Adil oğlu

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi

Əliyev İlham Əli Səftər oğlu

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi

Qəribov Nizami İsməli oğlu

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Elnur Mehman oğlu

59 saylı Salyan seçki dairəsi

Ağabəyov İlqar Faiq oğlu

61 saylı Neftçala seçki dairəsi

Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

62 saylı Saatlı seçki dairəsi

Rəşidov Nazim Sahib oğlu

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Quliyev Elçin Bəybala oğlu

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi

Həsənov Malik Əvəz oğlu

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi

Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi

Novruzov Rafiq Qafar oğlu

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Ağayev Mənsur Rəsul oğlu

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı Musa oğlu

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

77 saylı Astara seçki dairəsi

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

78 saylı Lerik seçki dairəsi

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

79 saylı İmişli seçki dairəsi

Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Əmirov Ramiz Cahangir oğlu

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi

Rzayev Tahir Musa oğlu

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi

Əliyev Sadiq Zamil oğlu

84 saylı Füzuli seçki dairəsi

Muradova Bahar Əvəz qızı

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi

Eminalıyev Eyvaz Məhəmmədəli oğlu

Buna da bax: Siyavuş Novruzovdan Avropaya "konslager" ittihamı

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi

Qurbanova Xuraman Kamal qızı

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Mütəllimov Əlyunis Əlyusif oğlu

88 saylı Göyçay seçki dairəsi

Hacıyeva Ləman Amil qızı

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi

Vəliyev İlqar Mahir oğlu

91 saylı Ucar seçki dairəsi

Hüseynov Vüsal Əfqan oğlu

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi

İsgəndərov Gülağa Mirzağa oğlu

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Xəlilov Sadiq Vaqif oğlu

95 saylı Tərtər seçki dairəsi

Mirzəyev Surxay Xasay oğlu

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi

Həsənov Xaləddin Həsən oğlu

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi

Əliyeva Sona Sakit qızı

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi

Məmmədov İlham Müseyib oğlu

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Həsənov Rahil Qurban oğlu

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

Buna da bax: «Gənc Heydər Əliyevdən qorxurlar»

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

105 saylı Tovuz seçki dairəsi

Yusifova Rahilə Oruc qızı

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi

Qəhrəmanov Canpolad Kəmayıl oğlu

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Əhmədov Zeynal Akif oğlu

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

109 saylı Balakən seçki dairəsi

Məhməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi

Əliyeva Kamilə Əlağa qızı

112 saylı Qax seçki dairəsi

Heydərov Babək Yamil oğlu

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi

Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi

Ağabəyov Xanlar Həsrət oğlu

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Əhmədli Orxan Nofəl oğlu

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Abbasova Gülnar Hadı qızı

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi

Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu

121 saylı Laçın seçki dairəsi

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi

Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman Camal oğlu

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu

YAP-ın 2010-cu ildəki siyahısı ilə müqayisə et.

Günün bütün mövzuları

XS
SM
MD
LG