Keçid linkləri

logo-print
2016, 05 Dekabr, Bazar ertəsi, Bakı vaxtı 12:48
Bütün dairələr üzrə nəticələr belədir:

1 saylı Şərur-Sədərək Seçki Dairəsi – Vasif Talıbov – 89.37%
2 saylı Şərur Seçki Dairəsi – İsa Həbibbəyli – 85.47%
3 saylı Babək-Kəngərli-Naxçıvan Seçki Dairəsi – Səttar Möhbalıyev – 78.91%
4 saylı Naxçıvan Şəhər Seçki Dairəsi – Eldar İbrahimov – 84.26%
5 saylı Şahbuz-Babək Seçki Dairəsi – Siyavuş Novruzov – 83.23%
6 saylı Culfa-Babək Seçki Dairəsi – İsmayıl Hacıyev – 83.79%
7 saylı Ordubad-Culfa Seçki Dairəsi – Qüdrət Həsənquliyev – 75.09%
8 saylı Binəqədi I Seçki Dairəsi – Oqtay Əsədov – 84,82%
9 saylı Binəqədi II Seçki Dairəsi – Rafael Cəbrayılov – 45,10%
10 saylı Binəqədi III Seçki Dairəsi – Madər Musayev – 75,33%
11 saylı Qaradağ Seçki Dairəsi – Ağalar Vəliyev – 75,73%
12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal Seçki Dairəsi – Mixail Zabelin – 65.24%
13 saylı Xəzər I Seçki Dairəsi – Rauf Əliyev – 77.77%
14 saylı Xəzər II Seçki Dairəsi – Mehriban Əliyeva – 94.50%
15 saylı Yasamal I Seçki Dairəsi – Etibar Hüseynov – 55.21%
16 saylı Yasamal II Seçki Dairəsi – Abel Məhərrəmov – 82.5902%
17 saylı Yasamal III Seçki Dairəsi – Ülvi Quliyev – 50.70%
18 saylı Nərimanov-Nizami Seçki Dairəsi – Rasim Musabəyov – 52.18%
19 saylı Nərimanov I Seçki Dairəsi – Əli Əhmədov – 63.41%
20 saylı Nərimanov II Seçki Dairəsi – Adil Əliyev – 63.66%
21 saylı Nəsimi I Seçki Dairəsi – Aytən Mustafayeva – 59.24%
22 saylı Nəsimi II Seçki Dairəsi – Asim Mollazadə - 44.61%
23 saylı Nəsimi-Səbail Seçki Dairəsi – Ziyad Səmədzadə - 76.23%
24 saylı Nizami I Seçki Dairəsi – Rövnəq Abdullayev – 85.47%
25 saylı Nizami II Seçki Dairəsi – Sədaqət Vəliyeva – 67.34%
26 saylı Sabunçu I Seçki Dairəsi – Fazil Mustafa – 51.74%
27 saylı Sabunçu II Seçki Dairəsi – Qalib Salahzadə - 64,83%
28 saylı Sabunçu III Seçki Dairəsi – Eldar Quliyev – 53.71%
29 saylı Səbail Seçki Dairəsi – Fuad Muradov – 77.09%
30 saylı Suraxani I Seçki Dairəsi – Sevinc Fətəliyeva – 69.61%
31 saylı Suraxanı II Seçki Dairəsi - Fərəc Quliyev - 45.43%
32 saylı Suraxanı II Seçki Dairəsi – Ağacan Abıyev – 70.51%
33 saylı Xətai I Seçki Dairəsi – Hüseynbala Mirələmov – 65.33%
34 saylı Xətai II Seçki Dairəsi – Gülər Əhmədova – 42.01%
35 saylı Xətai III Seçki Dairəsi – İqbal Ağazadə - 46.23%
36 saylı Xətai IV Seçki Dairəsi – Səməd Seyidov – 68.52%
37 saylı Nizami I (Gəncə) Seçki Dairəsi – Aydın Abbasov – 56.36%
38 saylı Nizami II (Gəncə) Seçki Dairəsi – Asəf Hacıyev – 69.97%
39 saylı Kəpəz I (Gəncə) Seçki Dairəsi – Xanlar Fətiyev – 66.70%
40 saylı Kəpəz II (Gəncə) Seçki Dairəsi – Musa Quliyev – 38.82%
41 saylı Sumqayıt I Seçki Dairəsi – Leyla Abdullayeva – 58.72%
42 saylı Sumqayıt II Seçki Dairəsi – Musa Qasımlı – 48.15%
43 saylı Sumqayıt III Seçki Dairəsi – Muxtar Babayev – 75.84%
44 saylı Sumqayit-Abşeron Seçki Dairəsi – Hacı Salayev – 78.49%
45 saylı Abşeron Seçki Dairəsi – Arif Alışanov – 70.35%
46 saylı Şirvan Seçki Dairəsi – Azay Quliyev – 57.39%
47 saylı Mingəçevir Seçki Dairəsi – Aydın Mirzəzadə - 51.70%
48 saylı Yevlax Seçki Dairəsi – İlham Məmmədov – 64.66%
49 saylı Yevlax-Mingəçevir Seçki Dairəsi – Əli Hüseynov 70.21%
50 saylı Qobustan-Xizi-Sumqayit Seçki Dairəsi – Zeynəb Xanlarova – 61.35%
51 saylı Qusar Seçki Dairəsi – Azər Badamov – 55.16%
52 saylı Quba Seçki Dairəsi – Vahid Əhmədov – 60.01%
53 saylı Quba-Qusar Seçki Dairəsi – Yevda Abramov – 58.87%
54 saylı Şabran-Siyəzən Seçki Dairəsi – Tahir Süleyman – 70.84%
55 sayli Xaçmaz şəhər Seçki Dairəsi – Arif Əşrəfov – 57.78%
56 saylı Xaçmaz kənd Seçki Dairəsi – İlham Əliyev – 61.84%
57 saylı Kürdəmir Seçki Dairəsi – Fərhad Qəribov - 69.18
58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir Seçki Dairəsi – Rafael Hüseynov – 58.95%
59 saylı Salyan Seçki Dairəsi – Əliağa Hüseynov – 82.73%
60 saylı Salyan-Neftçala Seçki Dairəsi – Fəzail Ağamalı – 56.07%
61 saylı Neftçala Seçki Dairəsi – Arif Rəhimzadə - 72.38%
62 saylı Saatlı Seçki Dairəsi – Cəlal Əliyev – 69.67%
63 saylı Sabirabad I Seçki Dairəsi – Ceyhun Osmanlı – 75.72%
64 saylı Sabirabad II Seçki Dairəsi – Rüstəm Xəlilov – 62.80%
65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir Seçki Dairəsi – Əhliman Əmiraslanov – 69.93%
66 saylı Biləsuvar Seçki Dairəsi – Xanhüseyn Kazımlı – 65.33%
67 saylı Cəlilabad şəhər Seçki Dairəsi – Malik Həsənov – 67.52%
68 saylı Cəlilabad kənd Seçki Dairəsi – Mirkazım Kazımov – 65.99%
69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar Seçki Dairəsi – Fəzail İbrahimli – 64.17%
70 saylı Masallı şəhər Seçki Dairəsi – Nəriman Əliyev – 62.32%
71 saylı Masallı kənd Seçki Dairəsi – Elmira Axundova – 71.25%
72 saylı Yardimlı-Masallı Seçki Dairəsi – Sabir Rüstəmxanlı – 63.70%
73 saylı Lənkəran şəhər Seçki Dairəsi – Rüfət Quliyev – 61.40%
74 saylı Lənkəran kənd Seçki Dairəsi – Hadi Rəcəbli – 69.28%
75 saylı Lənkəran-Masallı Seçki Dairəsi – Cavanşir Paşazadə - 76.73%
76 saylı Lənkəran-Astara Seçki Dairəsi – Ziyafət Əsgərov – 77.70%
77 saylı Astara Seçki Dairəsi – Aslan Cəfərov – 67.63%
78 saylı Lerik Seçki Dairəsi – İqbal Məmmədov – 67.17%
79 saylı İmişli Seçki Dairəsi – Əsabil Qasımov – 78.13%
80 saylı İmişli-Beyləqan Seçki Dairəsi – Çingiz Qənizadə - 59.95%
81 saylı Beyləqan Seçki Dairəsi – Ayaz Orucov – 67.04%
82 saylı Ağcabədi Seçki Dairəsi – Tahir Rzayev – 61.90%
83 saylı Ağcabədi-Füzuli Seçki Dairəsi – Aqil Abbasov – 76.14%
84 saylı Füzuli Seçki Dairəsi – Bahar Muradova – 61.11%
85 saylı Şamaxı Seçki Dairəsi – Elxan Süleymanov – 64.14%
86 saylı İsmayillı Seçki Dairəsi – Novruzəli Aslanov – 65.69%
87 saylı Ağsu-İsmayillı Seçki Dairəsi – Ərəstun Cavadov – 68.23%
88 saylı Göyçay Seçki Dairəsi – Sabir Hacıyev – 53.45%
89 saylı Göyçay-Ağdaş Seçki Dairəsi – Şəmsəddin Hacıyev – 54.19%
90 saylı Ağdaş Seçki Dairəsi – Çingiz Əsədullayev – 55.93%
91 saylı Ucar Seçki Dairəsi – Elton Məmmədov – 64.71%
92 saylı Zərdab-Ucar Seçki Dairəsi – Jalə Əliyeva – 57.23%
93 saylı Bərdə şəhər Seçki Dairəsi – Zahid Orucov – 81.80%
94 saylı Bərdə kənd Seçki Dairəsi – Gövhər Baxşəliyeva – 81.40%
95 saylı Tərtər Seçki Dairəsi – Sahib Alıyev – 65.06%
96 saylı Goranboy-Naftalan Seçki Dairəsi – Mahir Aslanov – 64.58%
97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər Seçki Dairəsi – Gülçöhrə Məmmədova – 60.33%
98 saylı Şəmkir şəhər Seçki Dairəsi – Sahibə Qafarova – 73.27%
99 saylı Şəmkir kənd Seçki Dairəsi – Məlahət İbrahimqızı – 66.32%
100 saylı Şəmkir-Daşkəsən Seçki Dairəsi – Mübariz Qurbanlı – 70.81%
101 saylı Göygöl-Daşkəsən Seçki Dairəsi – Rövşən Rzayev – 68.91%
102 saylı Samux-Şəmkir Seçki Dairəsi – Valeh Ələsgərov – 64.07%
103 saylı Gədəbəy Seçki Dairəsi – Sevinc Hüseynova – 62.02%
104 saylı Gədəbəy-Tovuz Seçki Dairəsi – Rafiq Məmmədhəsənov – 56.81%
105 saylı Tovuz Seçki Dairəsi – Qənirə Paşayeva – 55.16%
106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa Seçki Dairəsi – İlyas İsmayılov – 54.04%
107 saylı Qazax Seçki Dairəsi – Əhməd Vəliyev – 51.15%
108 saylı Ağstafa Seçki Dairəsi – Nizami Cəfərov – 67.87%
109 saylı Balakən Seçki Dairəsi – Rəbiyyət Aslanova – 58.70%
110 saylı Zaqatala Seçki Dairəsi – Hikmət Atayev – 52.02%
111 saylı Zaqatala-Balakən Seçki Dairəsi – Kamilə Əliyeva – 47.50%
112 saylı Qax Seçki Dairəsi – Azər Kərimli – 54.78%
113 saylı Şəki şəhər Seçki Dairəsi –Yaqub Mahmudov - 49.41
114 saylı Şəki kənd I Seçki Dairəsi – Əli Məsimli – 49.78%
115 saylı Şəki kənd II Seçki Dairəsi – Cavanşir Feyziyev – 50.78%
116 saylı Qəbələ Seçki Dairəsi – Fəttah Heydərov – 78.91%
117 saylı Oğuz-Qəbələ Seçki Dairəsi – Aqiyə Naxçıvanlı – 64.79%
118 saylı Ağdam şəhər Seçki Dairəsi – Bəxtiyar Əliyev – 63.25%
119 saylı Ağdam kənd Seçki Dairəsi – Bəxtiyar Sadıqov – 65.11%
120 saylı Cəbrayil-Qubadlı Seçki Dairəsi – Astan Şahverdiyev – 58.12%
121 saylı Laçın Seçki Dairəsi – Nazim Fərəcov – 71.92%
122 saylı Xankəndi Seçki Dairəsi – Flora Qasımova - 56.58
123 saylı Kəlbəcər Seçki Dairəsi – Cavid Qurbanov – 90.28%
124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd Seçki Dairəsi – Elman Məmmədov – 66.95%
125 sayli Zəngilan-Qubadlı Seçki Dairəsi – İmamverdi İsmayılov – 54.93%

SEÇKİLƏRİ BURADA MÜZAKİRƏ ET

Günün bütün mövzuları

XS
SM
MD
LG