Keçid linkləri

2016, 07 Dekabr, çərşənbə, Bakı vaxtı 02:19

MSK-nın ilkin nəticələrinə görə, öndə olan namizədlər


Səs: Real audio
Sənab Əliyev noyabrın 7-də Moldovanın prezidenti Vladimir Voroninlə də telefonla danışıb 1 saylı Şərur- Sədərək dairəsi– Vasif Talıbov

2 saylı Şərur dairəsi- İsa Həbibbəyli

3 saylı Babək-Kəngərli dairəsi- Səttar Mehbalıyev

4 saylı Naxçıvan şəhər dairəsi- Eldar İbrahimov

5 saylı Şahbuz-Babək dairəsi- Səyavuş Novruzov

6 saylı Culfa-Babək dairəsi- İsmayıl Hacıyev

7 saylı Ordubad-Culfa dairəsi – Əkrəm Əylisli

8 saylı Binəqədi birinci dairə- Elşad Abdullayev

9 saylı Binəqədi kinci dairə- İsrafil Əliyev

10 saylı Binəqədi üçüncü dairə- Madər Musayev

11 saylı Qaradağ dairəsi- Murtuz Ələsgərov

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal dairəsi- Mixail Zabelin

13 saylı Əzizbəyov binici dairəsi- Rauf Əliyev

14 saylı Əzizbəyov ikinci dairəsi- Mehriban Əliyeva

15 saylı Yasamal birinci dairəsi- Gülər Əhmədova

16 saylı Yasamal ikinci dairə- Abel Məhərrəmov

17 saylı Yasamal üçüncü dairə- Lalə-Şövkət-Hacıyeva

18 saylı Nərimanov-Nizami dairəsi- Musayev Əlişir

19 saylı Nərimanov birinci dairəsi- Əli Əhmədov

20 saylı Nərimanov ikinci dairəsi- Adil Əliyev

21 saylı Nəsimi birinci dairəsi- Ülvi Quliyev

22 saylı Nəsimi kinci dairəsi- Asim Mollazadə

23 saylı Nəsimi-Səbayel dairəsi- Ziyad Səmədzadə

24 saylı Nizami birinici dairəsi-Rövnəq Abdullayev

25 saylı Nizami ikinci dairə- Hüseyn Abdullayev

26 saylı Sabunçu birinci dairəsi- Fazil Qəzənfəroğlu

27 saylı Sabunçu ikinci dairəsi –Fərrux Zeynalov

28 saylı Sabunçu üçüncü dairəsi- Eldar Quliyev

29 saylı Səbayel dairəsi- Fuad Muradov

30 saylı Suraxanı birinci dairəsi- Anar Məmmədxanov

31 saylı Suraxanı ikinci dairəsi- Əli Qaraxanov

32 saylı Suraxanı üçüncü dairəsi- Ağacan Abıyev

33 saylı Xətai birinci dairəsi- Hüseynbala Mirələmov

34 saylı Xətai ikinci dairəsi- Nəsib Nəsibli

35 saylı Xətai üçüncü dairəsi –İqbal Ağazadə

36 saylı Xətai dördüncü dairəsi – Səməd Seyidov

37 saylı Gəncə Nizami birinci dairəsi- Aydın Abbasov

38 saylı Gəncə Nizami ikinci dairəsi- Rüflan Qurbanov

39 saylı Gəncə Kəpəz birinici dairəsi- Vidadi Məmmədov

40 saylı Gəncə Kəpəz ikinci dairəsi- Musa Quliyev

41 saylı Sumqayıt birinci dairəsi- İkram İsrafilov

42 saylı Sumqayıt ikinci dairəsi- Hicran Hüseynova

43 saylı Sumqayıt üçüncü dairəsi- Nizami İsgəndərov

44 saylı Sumqayıt-Abşeron dairəsi-Tofiq Hüseynli

45 saylı Abşeron dairəsi- Oqtay Əsədov

46 saylı Əli-Bayramlı dairəsi- Azay Quliyev

47 saylı Mingəçevir dairəsi- Aydın Mirzəzadə

48 saylı Yevlax dairəsi – İlham Məmmədov

49 saylı Yevlax-Mingəçevir dairəsi- Əli Hüseynov

50 saylı Qobustan-Xızı-Quba dairəsi- Zeynəb Xanlarova

51 saylı Qusar dairəsi- Xəlilbəy Günəşov

52 saylı Quba dairəsi- Vahid Əhmədov

53 saylı Quba-Qusar dairəsi- Yevda Abramov

54 saylı Dəvəçi-Siyəzən dairəsi- Tahir Süleymanov

55 saylı Xaçmaz şəhər dairəsi- Lalə Abbasova

56 saylı Xaçmaz kənd dairəsi- Nizami Xudiyev

57 saylı Kürdəmir dairəsi-

58 saylı Kürdəmir-Hacıqabul dairəsi- Rəfael Hüseynov

59 saylı Salyan dairəsi-Əkrəm Abdullayev

60 saylı Salyan-Neftçala dairəsi- Fəzail Ağamalı

61 saylı Neftçala dairəsi- Arif Rəhimzadə

62 saylı Saatlı dairəsi –Cəlal Əliyev

63 saylı Sabirabad birinci dairəsi- Pənah Hüseyn

64 saylı Sabirabad ikinci dairəsi- Rüstəm Xəlilov

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir dairəsi- Gülhüseyn Əhmədov

66 saylı Biləsuvar dairəsi- Xanhüseyn Kazımlı

67 saylı Cəlilabad ş

Günün bütün mövzuları

XS
SM
MD
LG